کلاس های حضوری

دوره‌ها و شیوه تدریس

 

تمامی دوره های مورد استفاده در QQEnglish، توسط هیئت علمی ما (که از دانشگاههای کمبریج و آکسفورد انگلستان میباشند) بصورت اختصاصی و بر اساس جدیدترین و بروزترین متد زبان انگلیسی دنیا تهیه شده است.

روش برگزاری کلاسها

 

کلاسهای آنلاین کالج آموزش زبان انگلیسی QQEnglish، از طریق نرم افزار اسکایپ و به صورت کاملا خصوصی با اساتید انگلیسی زبان فیلیپینی(غیر ایرانی) برگزار می گردند. کالج به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته باز بوده که این به دلیل دارا بودن بیش از 12 نمایندگی در سراسر دنیا، از کشورهای ژاپن، چین، کره جنوبی، ایران، عربستان، روسیه، برزیل، تایوان، ویتنام و غیره می باشد. در حال حاضر کالج دارای بیش از 1000 استاد بوده که به دلیل اختلاف ساعات زمانی کشورهای نامبرده فوق، ایشان در 4 شیفت مختلف کاری تمامی 24 ساعت شبانه روز را کاور می کنند تا زبان آموزان عزیز قادر باشند در هر ساعاتی از شبانه روز که خواستند از کلاسهای ما بهره مند گردند.

آمادگی برای شروع درس

در 2 یا 3 دقیقه ابتدایی کلاس، استاد با سلام و احوالپرسی و سوالات کوتاه مثلا در مورد آب و هوا و یا کارهای روزمره انجام شده، شما را برای تغییر حالتتان از فارسی به انگلیسی آماده میکند.

معرفی‌ درس و شروع تدریس

در صورت لزوم و طبق صلاحدید و نظر استاد، ایشان مطالبی را از دروس قبلی یادآوری و مجددا تمرین کرده و سپس با معرفی درس جدید، تدریس را شروع مینماید.

تمرین و ممارست

علاوه بر گرامر، کلمات، جملات، اصطلاحات و عبارات جدید نیز در کلاس توسط اساتید تدریس میگردد که آنها شامل تمامی موارد کاربردی مورد نیاز زبان آموز در مکالمات روزمره میباشد. تمرین و ممارست و مکالمه زیاد بهترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی میباشد.

پایان کلاس

در پایان کلاس، استاد پس از تعیین تمرین در منزل برای درس تدریس شده(جهت هماهنگی و دریافت تمرین در منزل از استاد، لطفا با پرسنل فارسی زبان هماهنگی نمایید)، خداحافظی نموده و کلاس پایان می یابد.

نتایج حاصل شده


یکی از امتیازات ویژه کلاسهای خصوصی این است که تمام زمان استاد در کلاس، در اختیار شما بوده و شما میتوانید از تک تک دقایق کلاس به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید. در این کلاسها نیاز نیست که مانند کلاسهای عمومی منتظر  وقت مناسب برای مطرح کردن سوال خود باشید بلکه، تمامی وقت و توجه استاد کاملا معطوف به شما بوده تا مشکلات و نقایص زبان انگلیسی شما را بر طرف نماید.

آزمایش کلاس به صورت رایگان


کالج آموزش زبان انگلیسی QQEnglish، در ابتدا و در جهت آشنایی با اساتید و نحوه آموزش، کلاس تعیین سطح و پس از آن یک کلاس دیگر را به صورت رایگان (به صورت کاملا زنده از طریق اسکایپ) در اختیار شما عزیزان قرار داده تا بتوانید روش برگزاری کلاس به صورت آنلاین، نحوه آموزش اساتید، متدهای جدید و همچنین کیفیت آموزش ما را شخصا تجربه نموده و سپس، در صورت رضایت کامل جهت تحصیل اقدام نمایید.

جهت استفاده از کلاس تعیین سطح رایگان، ابتدا میبایست در منوی بالای صفحه و از بخش " ثبت نام در کلاس رایگان"، فرم عضویت را بصورت کاملا رایگان تکمیل نموده و سپس میتوانید کلاس تعیین سطح خود را رزرو نمایید. تمامی کلاسها با اساتید غیر ایرانی و انگلیسی زبان ( حتی تعیین سطح )، بصورت مکالمه کاملا زنده و مستقیم و از طریق نرم افزار اسکایپ برگزار می شوند.

متد کالن چیست؟

 

                        Callan Method (متد کالن) جزء جدیدترین و بروزترین متدهای آموزش زبان انگلیسی بوده که بر پایه تکرار مکرر جملات (عادی، پرسشی و جملات منفی) استوار است. یکی از مشکلات و معضلات بزرگ و اساسی اکثر زبان آموزان، آشنا نبودن با چگونگی استفاده صحیح از کلمات (در جای مناسب) و گرامر متناسب با آن می باشد. در این متد شما می بایست تمامی کلمات و جملات استاد را پس از ایشان تکرار کرده تا بدین روش بتوانید با ساختار صحیح جملات و چگونگی استفاده از کلمات و گرامر در زبان انگلیسی آشنا گردید. به زبان ساده تر، در این متد شما نحوه صحبت کردن به زبان انگلیسی را مانند کودکان به صورت اکتسابی (که فقط میتوانند صحبت کنند و اطلاعاتی در مورد گرامر (که مثلا ماضی، مضارع و یا حال ساده چیست؟) ندارند) فرا گرفته و به راحتی می توانید در مدت زمان کوتاهی به زبان انگلیسی صحبت کنید. بر طبق پژوهش های به عمل آمده، اشخاص انگلیسی زبان (Native) در زمان صحبت کردن به صورت میانگین در هر دقیقه از 150 تا 180 حرف استفاده می کنند اما در این متد، استاد با افزایش سرعت صحبت کردن به 1/4 برابر سرعت معمولی، شما را مجبور به استفاده از 220 تا 250 حرف در هر دقیقه می نماید که این سرعت، شما را مجبور به صحبت کردن مداوم نموده و به شما زمانی برای فکر کردن و جمله بندی نمی دهد تا ذهن شما به یادآوری سریع کلمات و گرامر متناسب با جمله عادت کرده و اصطلاحا انگلیسی فکر کند.

 • تمرکز اصلی متد کالن بر روی 2 مهارت اصلی (Speaking & Listening) می باشد اما در کنار آنها، همچنین شما قادر به ارتقاء دانش گرامر و دامنه لغات خود نیز می باشید ضمن اینکه استاد ایرادات تلفظ را هم تصحیح می نماید.

 

همکاری نزدیک و تنگاتنگ با دانشگاههای معروف دنیادر حال حاضر ما همکاریهای تنگاتنگی را با دانشگاههای معتبر ژاپن، چین و کره جنوبی داشته و کیفیت برتر آموزشی ما مورد تأیید این دانشگاهها میباشد.


از جمله موفقیتهای بارز  کالج آموزش زبان ،QQEnglisانگلیسی  میتوان به همکاری و کسب موفقیت چشمگیر در آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان دانشگاه Meiji ژاپن در سال 2011 اشاره نمود.

دوره های آموزشی زبان انگلیسی


 IELTS Course


آزمون IELTS و قبولی در آن (با میانگین نمره مورد نیاز) به دروازۀ طلائی مهاجرت و گرفتن فرصتهای شغلی مناسب و یا اخذ پذیرش از دانشگاههای بین المللی برای میلیونها نفر در سراسر جهان تبدیل شده است.

داشتن مدرک IELTS برای دانشجویان متقاضی پذیرش در دانشگاههای بین المللی، جویندگان کار، مهاجران و تجار بین المللی شرایط بسیار بهتری را در کشور مقصد فراهم می نماید، بعلاوه اینکه در بسیاری از دانشگاهها جهت پذیرش افراد و یا در اداره مهاجرت کشورهای مختلف جهت اخذ ویزا، دارا بودن این مدرک با نمره مورد درخواست آنها الزامی است.

در این دوره دانشجویان فقط با تکنیک های زبان انگلیسی در چهار مهارت  Speaking, Listening, Reading & Writingآشنا شده و لذا در این دوره گرامر و یا لغات و... تدریس نمی گردد(مانند کلاس کنکور که در آن تکنیک در تستها آموزش داده می شود و نه تدریس دروس). داشتن نمره بالا در این آزمون برای کارفرمایان، دولتها، کالجها و دانشگاهها گواه توانایی و مهارت بالای شخص متقاضی در صحبت به زبان انگلیسی می باشد.

 • بر خلاف دوره های دیگر کالج، زمان استاندارد کلاسها در این دوره الزاما 50 دقیقه و امتیاز مورد نیاز جهت رزرو هر کلاس 150 امتیاز می باشد.Travel English course


 Travel English(انگلیسی در سفر) به زبان آموز برای برقراری سهل و آسان ارتباطات و مکالمات در سفر و مورد نیاز در فرودگاه، گمرک، رستوران، فروشگاه، آژانس های اجاره اتومبیل، آژانسهای مسافرتی جهت تهیه بلیت و نیز حین انجام مسافرتهای داخلی در کشورهای مقصد که با قطار و اتوبوس و غیره انجام می پذیرد کمک شایانی میکند. علاوه بر آن در این دوره دو مهارت اصلی  Speaking & Listeningدانشجو نیز تقویت می گردد.

 • این دوره به کسانی که بزودی قصد مسافرت خارجی را دارند توصیه می گردد.Topic Conversation course


Topic Conversation (مکالمات موضوعی) در این دوره شما میتوانید در مورد مسائل متنوع و مختلف درج شده در کتاب با استاد بحث نموده و همزمان، استاد اشکالات گرامری و تلفظ شما را تصحیح می نماید. تمرکز این دوره بر روی ساختار جمله و جمله بندی (گرامر صحیح و استفاده از لغات مناسب) و همچنین تلفظ دانشجو نیز می باشد. در این دوره دو مهارت  Speaking & Listeningدانشجو نیز بخوبی تقویت می گردند.

 • ما این دوره را به دانشجویان سطح 4 و یا بالاتر پیشنهاد می کنیم.Business English course


Business English (انگلیسی در تجارت) غالبا برای مدیران، تجّار، بازرگانان و یا زبان آموزانی برگزار می گردد که میخواهند علاوه بر ارتقاء چهار مهارت اصلی خود در Speaking, Listening, Reading & Writing، قابلیت های خود را در نوشتن نامه‌های اداری و تجاری، تماسهای تلفنی و شرکت در جلسات و نمایشگاه های بین‌المللی ارتقا دهند. این دوره علاوه بر  موارد فوق، واژگان و اصطلاحات رسمی (Formal) مورد استفاده در جلسات را نیز آموزش داده تا ذهنیت زبان آموز از انگلیسی عامیانه (Slang) به انگلیسی رسمی(Formal) تغییر یابد.

 • این دوره به منظور تقویت گرامر در آیلتس مقدماتی نیز در نظر گرفته می شود.Callan Method


Callan Method (متد کالن) دارای 12 سطح (12 Stage) و سطح بندی مختص به خود می باشد که شما با ثبت نام در دوره سطح بندی آن (Prova Callan)، میتوانید علاوه بر مشخص شدن کتاب و صفحه شروع کتاب، با روش تدریس در آن نیز آشنا گردید.

 • کتابهای این دوره در سایت ما بصورت رایگان موجود نمی باشد و جهت راهنمایی خرید کتاب های این دوره لطفا با پرسنل فارسی زبان ما تماس بگیرید.QQ Basic Course


QQ Basic (مختص گرامر)  از متدهای اصلی و اختصاصی کالج برای مبتدیان می باشد که ایشان را با مبانی، لغات و گرامر زبان انگلیسی از ابتدا آشنا می نماید تا بتوانند علاوه بر فراگیری آنها، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Speaking, Listening, Reading & Writing) خود را نیز ارتقاء داده و برای دوره های پیشرفته آماده گردند. اگر شما نیز در ابتدای راه برای فراگیری زبان انگلیسی هستید به هیچ وجه نگران ارتباط با اساتید انگلیسی زبان نباشید، با این دوره براحتی و با لذت فراوان میتوانید زبان انگلیسی را از پایه بیآموزید.

 • این دوره به زبان آموزان مبتدی که از لحاظ گرامری بسیار ضعیف بوده و نوجوانان  پیشنهاد می گردد. Daily Conversation Course


Daily Conversation (صحبت های روزمره) شامل سه بخش مقدماتی، متوسط و پشرفته بوده که با توجه به نیاز و سطح زبان دانشجو پیشنهاد می گردد. این دوره به زبانآموز کمک کرده تا در چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Listening, Speaking, Writing & reading) توانایی لازم را کسب کرده و بتواند به راحتی تمامی کارهای روزمره و عادی خود را به زبان انگلیسی انجام دهد. لازم به توضیح است که این دوره کمک ویژه ای به دانشجو در افزایش دایره لغات و بهبود گرامر خود نیز می نماید.

 • این دوره به زبان آموزان سطح 3 به بالا توصیه می گردد.Pronunciation course


Pronunciation Course (دوره مخصوص تلفظ و لهجه) شامل آشنایی با صدای حروف (زمانیکه حروف صدادار و بی صدا در موقعیت های مختلف و یا در کنار هم قرار میگیرند) و آموزش چگونگی تلفظ لغاط می گردد. در این دوره استاد از طریق آموزش چگونگی قرار گرفتن لب و دهان در زمان تلفظ کلمات و همچنین تکرار مکرر آنها سعی در اصلاح ضعف لهجه انگلیسی شما دارد.

 • این دوره به دانشجویان مبتدی پیشنهاد نمی گردد.TOEIC Course


Toeic Course (دوره توییک) یک دوره آمادگی عالی و اختصاصی برای آزمون توییک می باشد. این دوره معمولا در کشورهای آسیای شرقی و خاور دور مشهور بوده و در این کشورها، نمره بالا در این دوره نشان دهنده تسلط فرد در صحبت به زبان انگلیسی می باشد. به زبان ساده تر، میتوان این دوره را به جای دوره آیلتس در کشورهای آسیای شرقی و خاور دور دانست یعنی جهت کار در این کشورها و یا دریافت پذیرش از دانشگاهها، مدرک این دوره می تواند به جای مدرک آیلتس ارایه گردد. در این دوره شما بخوبی می توانید گرامر خود را در حد تخصصی تقویت کنید. این دوره از سطح 5 به بالا و برای کسانی که مشکل گرامر تخصصی دارند توصیه می گردد.

 • بعلت عدم پذیرش مدرک این دوره در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی، این دوره به زبان آموزان ایرانی توصیه نمی گردد.Kids Course


Kids Course (دوره ویژه کودکان) به صورت کاملا شاد و جذاب طراحی گردیده که از طریق بازیهای متنوع ولی ساده و همینطور موزیک و رقص، مبانی زبان انگلیسی را به کودکان و خردسالان آموزش میدهد. این دوره شامل کودکان 3 تا 11 سال می گردد که در ابتدای دوره و تا زمانی که کودک آشنایی نسبی به کامپیوتر و اسکایپ پیدا کند نیاز به همراهی یکی از اعضای خانواده می باشد. قابل ذکر است که معمولا پدران یا مادران بهمراه کودکان خود با ذوق و شوق فراوان در این کلاسها شرکت و از همراهی کودک خود لذت می برند.

 • کتابهای این دوره رایگان نمی باشد و جهت دریافت راهنمایی برای خرید کتاب لطفا با پرسنل فارسی زبان کالج تماس بگیرید.


                                                           لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد تمامی دوره ها، در وبسایت ما از طریق لینک "ثبت نام در کلاس رایگان" ثبت نام نمایید.

درباره اساتید

تمامی اساتید کالج ،QQEnglish انگلیسی زبان و از کشور فیلیپین بوده که ایشان مهارت و تجربه کافی در تدریس را نیز داشته و فارغ التحصیل از بهترین و معتبرترین دانشگاهها می باشند. مسئولیت پذیری و صبر و حوصله جزء فاکتورهای اصلی انتخاب آنها توسط کالج می باشد.

افتخار ما داشتن اساتیدی مجرب، حرفه‌ای و کارآزموده است که تمامی دوره های مرتبط و مورد نیاز برای تدریس زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان را گذرانده و مدرک صلاحیت تدریس نیز دریافت نموده اند. ایشان قادر می باشند تا به زبان آموزان کمک کرده که در کمترین زمان و به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی را فرا گرفته به علاوه اینکه در صورت لزوم و برای تفهیم هر چه بهتر درسها به زبان آموزان، با صبر و حوصله مثال زدنی، تا زمانی که از یادگیری دانشجویان اطمینان حاصل نکنند مطالب را بارها و بارها تکرار می کنند.

اساتید جهت اضافه شدن به تیم آموزشی ما می بایست علاوه بر داشتن مدرک دانشگاهی مرتبط، دارای گواهینامه  TESOL (Teaching English Speakers Of Other Languages)  نیز باشند.


 TESOL مجوز بین المللی تدریس زبان انگلیسی و زیر نظر و مورد تایید دانشگاه کمبریج می باشد.                                             

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده بالا و بعد از مراحل ابتدایی استخدام، اساتید جدید باید چندین هفته در کارگاههای آموزشی کالج شرکت کرده و همچنین در پایان می بایست نمره مناسبی را در آزمون پایاندوره کسب نمایند.

خصوصیات بارز  اساتید ما 

 • مهارت کافی در صحبت و تدریس زبان انگلیسی
 • روابط عمومی قوی و مهارت در مربیگری
 • استفاده از متد آموزشی جدید
 • تحقیق و بررسی در موضوعات روز


با توجه به تعداد زیاد اساتید در کالج QQEnglish و همچنین آشنا نبودن زبان آموزان با تمامی آنها، شما می توانید جهت انتخاب استاد مناسب با سطح خود با پرسنل فارسی زبان تماس گرفته تا از مشاوره و توصیه ما بهره مند گردید.

برای بررسی کیفیت و چگونگی آموزش در کلاسها، همین الآن در کلاس رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام در کلاس رایگان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!