کلاس های حضوری

ویژگیهای کلاسهای آنلاین

   

کم هزینه و آسان

با توجه به کیفیت ممتاز آموزشی کالج با استفاده از  اساتید انگلیسی زبان و همچنین هزینه کم کلاسهای ما در مقایسه با کلاسهای خصوصی دیگر، شما به آسانی و در مدت زمانی کوتاه و حتی با هزینه بسیار کمتر از کلاسهای خصوصی دیگر (حتی کلاسهایی که از اساتید ایرانی استفاده میکنند)، قادر به ارتقاء مهارت زبان انگلیسی خود میباشید.

نکته: توجه داشته باشید که کلاسها با استفاده از اساتید انگلیسی زبان(و نه فارسی زبان) و با متد روز دنیا برگزار میشوند.

کلاسهای خصوصی

مزایای کلاسهای خصوصی بر همگان روشن بوده و همه میدانند که در این کلاسها، تمامی وقت و انرژی استاد صرف آموزش و تفهیم هر چه بهتر مطالب به ایشان میگردد. بنابراین صحبت بیشتر در مورد خاصیت آنها ضروری نبوده و شما میتوانید با آسودگی خاطر، از کیفیت بالای کلاسها لذت و بهره کافی را ببرید.

تمامی کلاسهای کالج بصورت کاملا خصوصی برگزار شده و شما تنها با استاد خود در این کلاسها حضور دارید. این بدان معنیست که تمامی زمان استاد در کلاس در اختیار شما بوده و شما میتوانید از تمامی دقایق به نحو احسن استفاده نمایید.

بی نیاز به جای مشخص

از دیگر مزایای منحصر بفرد کالج، برگزاری آنلاین کلاسها می باشد که این مزیت، به شما این امکان را داده تا به سادگی بتوانید از هر نقطه دنیا در این کلاسها حضور داشته باشید.

در این سیستم شما نیازی به جابجایی و رفتن به محلی دیگر برای برگزاری کلاس خود ندارید فقط کافیست که به اینترنت مناسب و پر سرعت دسترسی داشته، قبل از زمان شروع کلاس در اسکایپ خود آنلاین گردیده تا استاد بتواند در ساعت رزرو شده کلاس با شما تماس بگیرد. جهت برگزاری کلاس اصلی و نه تعیین سطح شما می بایست حداقل تا 10 دقیقه قبل از زمان شروع کلاس در اسکایپ خود آنلاین باشید.

مناسب افراد پر مشغله

این روش برای کسانی‌ که وقت آزاد زیادی ندارند بسیار مفید است

برگزاری کلاسهای آنلاین برای افراد پر مشغله و بدون وقت آزاد منظم در طول روز یا هفته، بسیار مفید میباشد. زیرا آنان را قادر به برنامه ریزی، رزرو و برگزاری کلاسها بصورت روزانه و در ساعتهای مختلف شبانه روز مینماید.

کالج آموزش زبان QQEnglish، با استفاده از حدود 1000 استاد در 4 شیفت کاری مختلف، در تمامی شبانه روز و ایام هفته باز بوده و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و از هر کجای دنیا، کلاسهای خود را براحتی برگزار نمایید.

مزیت کلاس های خصوصی کالج QQEnglish

احساس آرامش

 • دشواری در برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان بویژه هنگامی که شخص فکر می کند که تسلط کامل به زبان انگلیسی را ندارد (اعتماد به نفس کافی نداشته)، یک امر طبیعی بوده و بهترین راه برای بهبود و ارتقاء مهارت و رفع مشکل، مکالمه و یادگیری با استفاده از اساتید انگلیسی زبان می باشد. با این روش شما میتوانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابی کرده و با آرامش خاطر و به آسانی با انگلیسی زبانان صحبت و مکالمه کنید.


 برگزاری کلاسها در فضایی کاملا دوستانه     

 • یکی از نقاط قوت فیلیپین، مشهور بودن مردم این کشور به مهربانی، خونگرمی و برخورد بسیار دوستانه آنان می باشد. اساتید کالج QQEnglish نیز از این قاعده بزرگ مستثنی نبوده و تمامی کلاسهای کالج در فضایی کاملا دوستانه و به نحوی برگزار می گردند‌ که زبان آموزان بتوانند براحتی با استاد خود ارتباط برقرار کرده و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرند. علاوه بر این تمامی اساتید کالج، دوره های ویژه آموزش زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان (ESL) را نیز گذرانده تا با مهارت دو چندان، از طریق روشهای ویژه و مخصوص، زبان انگلیسی را حتی به افراد بسیار مبتدی و یا حتی خردسالان (3 سال به بالا) آموزش دهند.

 استفاده از تمامی‌ وقت کلاس و پیشرفت سریع

 • از دیگر نقاط قوت کلاسهای کالج QQEnglish، خصوصی بودن آنها می باشد. همانطور که مستحضر می باشید، در کلاسهای گروهی زمان کمتری برای صحبت کردن و پرسش و پاسخ به هر دانشجو اختصاص یافته ولی در کلاسهای خصوصی، تمامی زمان کلاس در اختیار و متعلق به زبان آموز بوده و ایشان میتواند از تمامی دقایق کلاس استفاده نماید. در دوره های مخصوص مکالمه در کالج QQEnglish، حتی مبتدیان نیز می توانند به راحتی زبان انگلیسی را فرا گرفته و با استاد صحبت نمایند.

تفاوت کلاسهای خصوصی و گروهی

چگونگی استفاده از کلاسهای رایگان؟

گام اول: در ابتدا فرم عضویت رایگان را از منوی بالای همین صفحه (ثبت نام در کلاس رایگان) بصورت کاملا رایگان تکمیل نموده و سپس کلاس تعیین سطح را با توجه به زمان و تاریخ مورد نظر خود انتخاب و رزرو نمایید.

گام دوم: جهت تایید ثبت نام و هماهنگی برگزاری کلاس رزرو شده، منتظر دریافت تماس از طرف پرسنل فارسی زبان باشید. در صورتی که تماسی دریافت ننمودید، لطفا تا 2 ساعت قبل از شروع کلاس تعیین سطح و جهت اطمینان از وضعیت تماس در اسکایپ و همچنین توضیح مختصری در مورد نحوه برگزاری کلاس، با آیدی اسکایپ QQ.ENGLISH و یا شماره تلفن 44032464-021 تماس گرفته تا هماهنگی برگزاری کلاس توسط پرسنل فارسی زبان انجام گردد.

 • نکته: توجه داشته باشید که فقط برای هماهنگی کلاس تعیین سطح میبایست مراحل گفته شده فوق را انجام دهید و برای کلاسهای دیگرتان میتوانید فقط 10 دقیقه قبل از کلاس در اسکایپ آنلاین شوید.

گام سوم: پس از پایان برگزاری کلاس تعیین سطح و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت زبان انگلیسی اتان، لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس گرفته تا اطلاعات دریافتی از استاد را برای شما توضیح داده و همچنین کتاب و برنامه درسی مناسب و مورد نیاز را برای رفع نقاط ضعفتان را به شما معرفی نمایند. ضمنا شما میتوانید با کمک و مشاوره ایشان، برای شارژ حساب، برنامه ریزی و رزرو کلاسها با استاد مناسب سطحتان اقدام نمایید

 • نکته: توجه داشته باشید که فقط 1 هفته پس از پایان تعیین سطح، برای رزرو و استفاده از کلاس رایگان دوم وقت داشته و پس از آن امتیاز استفاده از این کلاس از بین می رود.
تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از کلاسهای آنلاین شامل:
1-  کامپیوتر و یا لپ تاپ سالم و متصل به اینترنت پرسرعت
2-  هدست و میکروفون و بلند گو
 • به شما پیشنهاد می کنیم که از وب کم هم برای یادگیری بهتر استفاده نمایید.
 • برای برگزاری کلاس تعیین سطح، اتصال از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت پرسرعت الزامی می باشد.
همچنین شما می توانید از iPad، انواع تبلت و یا گوشی های هوشمند تلفن همراه برای شرکت در کلاسها استفاده نمایید، اما لطفا در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از اینگونه دستگاهها، هیچگونه تضمینی در برگزاری کلاس ها با کیفیت بالا وجود ندارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شرکت در کلاسهای آنلاین از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده نمایید.

 • در ایران و مخصوصا در شهرستانها، اینترنت 3G و یا 4G در تلفن های همراه به هیچ وجه مناسب برگزاری کلاسهای آنلاین نمی باشد.

چگونه از کلاسهای کالج استفاده کنیم؟


گام اول: پس از اتمام کلاس تعیین سطح و در صورت علاقه مندی به ادامه کلاسها، میبایست حساب کاربری خود را شارژ نمایید (امتیاز خریداری کنید). برای شارژ و خرید امتیازات مورد نیاز، ابتدا میبایست وارد حساب کاربری خود شده (ورود اعضاء) و سپس بر روی گزینه خرید امتیاز ات کلیک نمایید.


گام دوم: پس از انتخاب پکیج مورد نظر خود، برای پرداخت به دلار و از خارج از ایران میتوانید از طریق "Paypal" (در صورتیکه میخواهید از طریق Credit Card خرید نمایید نیز میبایست این گزینه را انتخاب کنید) و برای پرداخت به ریال و از داخل ایران میتوانید از گزینه "خرید ریالی" استفاده نمایید.

 • نکته: جهت خرید از طریق پی پال و یا کارت اعتباری،لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس حاصل نمایید.


گام سوم: پس از خرید امتیاز و شارژ حساب کاربریتان (معمولا تا 48 ساعت کاری بعد از خرید، حساب کاربریتان شارژ و امتیاز واریز میگردد)، لطفا از قسمت نمایش برنامه، تنظیمات مورد نظرتان را انجام و بر روی گزینه جست و جو کلیک نمایید. سیستم اساتید در دسترس برای زمان جستجو شده را نمایش داده و شما میتوانید اساتید را به ترتیب ارزش گذاری دانشجویان ملاحظه فرموده و کلاس خود را با ایشان رزرو نمایید. همچنین با کلیک بر روی عکس استاد میتوانید وارد برنامه کلاسی ایشان شده، تمامی کلاسهای خالی، ساعات شروع و اتمام شیفت کاری و نظرات دانشجویان دیگر در مورد ایشان را ملاحظه بفرمایید.

 • نکته: در صورت نمایش ندادن استاد دلخواه شما در لیست، این بدان معنیست که ایشان در زمان جستجو شده کلاس خالی نداشته و یا این زمان در شیفت کاری ایشان نمیباشد. لطفا تنظیمات زمان را به 24 ساعته تغییر داده و دوباره جستجو و یا با پرسنل فارسی زبان تماس حاصل نمایید.


 • جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اساتید کالج میتوانید از داخل برنامه کلاسی استاد، اطلاعات پروفایل ایشان را مطالعه و یا با پرسنل فارسی زبان ما تماس حاصل نمایید.


شماره تماس تهران: 464 32 440 -021

ساعت کاری شرکت: 24 ساعته و در 7 روز هفته

ساعات کاری پرسنل فارسی زبان: همه روزه از 10 صبح تا 10 شب به وقت تهران

تماس با پرسنل فارسی زبان از طریق اسکایپ آیدی: QQ.ENGLISH

ایمیل: Info_Iran@qqeng.com

صدای زبان آموز

سرکار خانم: النا بهادری

من مدتها بود که ضعف بلد نبودن زبان انگلیسی را داشتم. سایتهای مختلف و کلاسهای خصوصی و حضوری را سرچ کردم تا اینکه از طریق دوستانم که چندین سال دانشجوی کالج بودند با کیوکیو انگلیش اشنا شدم.

کلاسها خیلی برایم مفید بوده و سطح زبان انگلیسی ام را بالا برده و با اینکه هنوز به طور کامل انگلیسی را یاد نگرفته ام ولی مشکلاتم را به طور محسوسی از بین برده است.

صدای زبان آموز

جناب آقای: بهداد میربانی

کلاسهای آنلاین QQ English را انتخاب می کنم زیرا پیشرفت خودم در زبان انگلیسی را دارم حس میکنم.

 • تمام زمان کلاس به خودم اختصاص داره و زمانی برای تلف شدن وجود نداره.
 • کلاسهای QQE به شکلیست که ذهن ما را در فضای انگلیسی قرار میدهد.
 • پشتیبانی QQE نقش مهمی در پیشرفت زبان ما داره و همیشه در دسترسه.

صدای زبان آموز

سرکار خانم: نسرین پازیار

کیفیت کلاس های آنلاین واقعا خوب است. کلاس های آنلاین در مقایسه با کلاس های حضوری داخل ایران که گاها نتیجه خوبی ندارند و هزینه ی قابل قبولی دارند. اساتید کاملا به زبان انگلیسی تسلط دارند و خیلی خوب می توانند آموزش بدهند، همین نکته کلاسها را واقعا تاثیر گذار می کند.

صدای زبان آموز

جناب آقای: رحمان باروج

کلاسهای QQEnglish به دلیل ماهیت آنلاین و هزینه مناسب و اساتید انگلیسی زبان بسیار مورد رضایت بنده می باشد. این کلاسها مزایای بسیاری دارند از جمله: آنلاین بودن کلاسها و اساتید که به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند (زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی استفاده می کنند) و پشتیبانی خیلی خوب این موسسه.

 با سپاس

درباره فیلیپین

فيليپين سومين کشور انگليسی زبان دنيا (دسته بندی کشورهای انگلیسی زبان از لحاظ جمعیتی) و يکی از بهترين گزينه ها برای يادگيری سریع و ارزان قیمت زبان انگليسی می باشد. بسياری از شرکتهای بزرگ بین المللی از کشورهای  آمريکا، انگلستان، استرالیا و ... مرکز خدمات تلفنی خود را در اين کشور قرار داده اند. 

شهر سبو (مقر کالج در کشور فیلیپین) رتبه اول Business Process Outsourcing را از سال 2007 در جهان داراست.

کالج ،QQEnglishآموزش زبان انگلیسیکشور فيليپين را بدلیل مهارت بالای همه مردم آن در صحبت به زبان انگليسی انتخاب نموده به علاوه اینکه همچنین زبان انگلیسی، زبان رسمی کشور فیلیپین نیز میباشد. در این کشور، تمامی مردم از دبستان تا دانشگاه میبایست دروس را به زبان انگلیسی فرا بگیرند. مردم فیلیپین از لحاظ مهربانی، صبوری و آرامش در تمامی دنیا معروف بوده که این مهم باعث برتری در امر آموزش و تفهیم مطالب به افراد دیگر میباشد.

زیر ساختها و امکانات در فیلیپین

در فیلیپین و در حال حاضر استفاده مردم از کامپیوتر و اینترنت بسیار افزایش یافته و اکثر خانواده ها به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند ولی با این حال، برخی از زیر ساختها در این کشور (مانند قطعی برق در زمان تغییرات ناگهانی آب و هوا و یا بارانهای شدید و توفان) هنوز ناپایدار بوده و بعضی مواقع مشکلاتی را ایجاد مینماید.

 • جهت حل مشکلات گفته شده فوق، کالج QQEnglish  شعبه اصلی (محل استقرار اساتید و برگزاری کلاسها) خود را در  IT.Park  (شهرک فناوری در شهر سبو) قرار داده است.

 IT.Parkدارای شبکه فیبر نوری کاملا امن برای دسترسی به اینترنت و مولد اختصاصی برق(موتور برق) نیز بوده که این مجموعه، توان مضاعفی را به کالج  QQEnglish داده تا بهترین خدمات و کیفیت را در  کلاسهای آنلاین  ارائه دهد.

برای بررسی کیفیت و چگونگی آموزش در کلاسها، همین الآن در کلاس رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام در کلاس رایگان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!