کلاس های حضوری

سؤالات متداول

     

QQEnglish کالج  یک آموزشگاه آنلاین و حضوری زبان انگلیسی بوده که کلاسهای آنلاین را از طریق "تلفن اینترنت"  یا همان "اسکایپ"  به صورت کاملا خصوصی و با اساتید انگلیسی زبان فیلیپینی برگزار می کند.

بله. هر کاربر جدید میتواند دوبار از جلسات رایگان کالج استفاده کند. در جلسه اول شما تعیین سطح شده و در جلسه دوم، با توجه به سطحی که در تعیین سطح بدست آوردید کتاب و دوره آموزشی مناسب را پیشنهاد می دهیم.

خیر، "عضویت در وب سایت" ما کاملا رایگان است.همچنین پس از عضویت در وب سایت شما می توانید از دو جلسه رایگان ما نیز استفاده کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم که از آخرین نسخه مرورگرهای Internet Explorer، Google Chrome، Fire Fox و یا Safari استفاده نمایید.
وقتی شما قادر به دریافت ایمیل تأیید از سوی QQEnglish نباشید، احتمالات زیر ممکن است:
1).  ایمیل آدرسی که ثبت کرده اید ممکن است اشتباه باشد، لطفا آدرس ایمیلی که برای عضویت ثبت کردید را به دقت (از لحاظ حروف و اعداد) بررسی کنید. 
2). ایمیل های کالج آموزش زبان انگلیسی QQEnglish ممکن است به عنوان ایمیل های ناخواسته در پوشه اسپم دخیره شده باشند. لطفا تنظیمات مربوط به این بخش را در ایمیل خود انجام داده و ایمیل آدرس شرکت را (qqeng.com@) در لیست مخاطبین خود وارد نمایید.

  • در صورتی که از سرویس Yahoo یا Gmail و یا سایر سرویس های رایگان ایمیل استفاده می کنید، ایمیل هایی که از طرف ما ارسال می شوند ممکن است در پوشه اسپم ایمیلتان ذخیر شوند. بنابراین لطفا هنگامی که منتظر دریافت ایمیل از طرف ما می باشید، پوشه اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید.

در این روش شما با استفاده از حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی قادر به عضویت در وب سایت و یا بوده و دیگر نیازی به تکمیل فیلدهای خالی در صفحه ثبت نام نخواهید داشت. ممکن است برخی اطلاعات مورد نیاز برای عضویت، در حساب کاربری شبکه های اجتماعی شما موجود نباشد، بنابراین نیاز است که شما آن اطلاعات را به صورت دستی وارد نمایید. همچنین شما با استفاده از این روش می توانید براحتی و فقط با یک کلیک وارد صفحه کاربری خود شده و دیگر نیازی به وارد کردن حساب کاربری و رمز عبور در هر بار ورود نمی باشد.

  • کالج QQEnglish خاطر نشان میسازد در صورت ثبت نام از طریق شبکه های اجتماعی، به هیچ وجه مطلبی از طرف ما بر روی صفحه شما در این شبکه ها نشر نمی گردد.
جهت تایید ثبت نام و هماهنگی برگزاری کلاس تعیین سطح رزرو شده، منتظر دریافت تماس از طرف پرسنل فارسی زبان باشید. در صورتی که تماسی دریافت ننمودید، لطفا تا 2 ساعت قبل از شروع کلاس تعیین سطح و جهت اطمینان از وضعیت تماس در اسکایپ و همچنین توضیح مختصری در مورد نحوه برگزاری کلاس، با آیدی اسکایپ QQ.ENGLISH و یا شماره تلفن 44032464-021 تماس  گرفته تا هماهنگی برگزاری کلاس توسط پرسنل فارسی زبان انجام گردد.
تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از کلاسهای آنلاین شامل:
1-  کامپیوتر و یا لپ تاپ سالم و متصل به اینترنت پرسرعت
2-  هدست و میکروفون و بلند گو
  • به شما پیشنهاد می کنیم که از وب کم هم برای یادگیری بهتر استفاده نمایید.
  • برای برگزاری کلاس تعیین سطح، اتصال از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت پر سرعت الزامی می باشد.
همچنین شما می توانید از iPad، انواع تبلت و یا گوشی های هوشمند تلفن همراه برای شرکت در کلاسها استفاده نمایید، اما لطفا در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از اینگونه دستگاهها، هیچگونه تضمینی در برگزاری کلاس ها با کیفیت بالا وجود ندارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شرکت در کلاسهای آنلاین از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده نمایید.
  • در ایران اینترنت 3G و یا 4G در تلفن های همراه به هیچ وجه مناسب برگزاری کلاسهای آنلاین نمی باشد.
بله. شما می توانید از iPad، انواع تبلت و یا گوشی های هوشمند تلفن همراه برای شرکت در کلاسها استفاده نمایید. اما لطفا در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از اینگونه دستگاهها، هیچگونه تضمینی در برگزاری کلاس ها با کیفیت بالا وجود ندارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شرکت در کلاسهای آنلاین از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده نمایید.
  • در ایران اینترنت 3G و یا 4G در تلفن های همراه به هیچ وجه مناسب برگزاری کلاسهای آنلاین نمی باشد.
  • برای برگزاری کلاس تعیین سطح، اتصال از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت پر سرعت الزامی می باشد.

بله. برای استفاده از کلاسهای آنلاین شما میتوانید از لپ تاپ یا کامپیوترهای مجهز به سیستم عامل Mac نیز استفاده کنید. فقط کافیست که تجهیزات مورد نیاز را تهیه (اینترنت پر سرعت، هدست) و نرم افزار اسکایپ را بر روی آن "دانلود و نصب" نمایید.

تمامی اساتید کالج ،QQEnglish انگلیسی زبان و از کشور فیلیپین بوده که ایشان، مهارت و تجربه کافی در تدریس را داشته و فارغ التحصیل از بهترین و معتبرترین دانشگاهها نیز می باشند. مسئولیت پذیری و صبر و حوصله جزء فاکتورهای اصلی انتخاب آنها توسط کالج میباشد.

بله، شما میتوانید هر استادی را که تمایل داشتید از وب سایت برای کلاسهای اصلی و غیر رایگان خود انتخاب کنید. برای رزرو کلاسهای اصلی و غیر رایگان، در صفحه رزرو کلاس که بعد از ورود به سایت می بینید، می توانید استاد مورد نظر و زمان کلاس را انتخاب نمایید. همچنین هر زمان که تمایل داشتید می توانید استادتان را تغییر دهید. لطفا در نظر داشته باشید که بعضی از اساتید نمی توانند برخی از دروس را آموزش دهند.

  • توجه داشته باشید که شما نمیتوانید برای کلاس تعیین سطح، استاد را خودتان انتخاب کنید.
در کالج QQEnglish، برای هر زبان آموز در حساب کاربری ایشان یک جدول پیشرفت دوره ایجاد کرده ایم که اساتید قبل از شروع کلاس پیشرفت زبان آموز را از طریق آن بررسی می نمایند. در پایان هر کلاس و در این بخش استاد تمامی اطلاعات مربوط به دوره و صفحه تدریس شدۀ کتاب و حتی خط پایانی را درج می کند تا استاد بعدی براحتی با پیشرفت و سطح زبان آموز آشنا گردد. به همین دلیل پس از تغییر استاد نیز می توانید بدون تکرار درسها به ادامه تحصیل بپردازید.
بله. شما می توانید از قسمت "ارایه درخواست"، درخواستی را در مورد نحوه آموزش حتی در مورد طریقه برخورد استاد در کلاس (مثلا جدی بودن) و یا پیامی را برای استاد بفرستید. اساتید حتما قبل از برگزاری کلاس این درخواست ها و پیام ها را بررسی می کنند. لطفا در نظر داشته باشید که درخواست تدریس دوره های نامناسب با سطح دانش زبان انگلیسی زبان قابل قبول نیستند.
کالج QQEnglish دارای "دوره ها و کتاب های مختلف" و اختصاصی برای خود بوده که زبان آموزان در سطح های مختلف میتوانند براحتی کتابهای مناسب سطح خود را از بین آنها بیابند. برای مثال دوره های انگلیسی تجاری و بازرگانی، آمادگی آیلتس، تافل، توییک، مخصوص کودکان، مخصوص مبتدیان، مخصوص صحبت های روزمره و غیره تنها نمونه هایی از دوره های مورد استفاده در کالج ما بوده که برای سطح های مختلف مناسب میباشند. زبان آموزان می توانند از این کتابها (دانلود رایگان در وبسایت) برای آماده سازی و مرور درسها در کلاس، استفاده نمایند.

در وب سایت کالج QQEnglish، تمامی کتابها به صورت الکترونیکی و در سطوح مختلف با قابلیت "دانلود رایگان" در دسترس عموم می باشد.

  • تنها کتابهای متد Callan و کتاب های مخصوص کودکان رایگان نبوده و لطفا جهت دریافت اطلاعات خرید با پرسنل فارسی زبان ما تماس بگیرید.
بله. درصورتی که کتاب شما به صورت الکترونیکی و مثلا پی دی اف باشد می توانید از استاد درخواست تدریس آن کتاب را داشته باشید. برای هماهنگی های مورد نیاز جهت انجام این کار لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس بگیرید.
بله. در کالج QQEnglish، دوره ها و اساتید ویژه و مخصوص مبتدیان را داریم که این اساتید با استفاده از روشهای نوین و ویژه مانند لب خوانی، نمایش عکس و یا نوشتن بر روی تخته مطالب را به زبان آموزان مبتدی براحتی تفهیم می نمایند. همچنین ما در فیلیپین و ایران همکاران فارسی زبان ایرانی داریم که ایشان میتوانند به زبان فارسی نیز به شما کمک کنند.

شماره تماس تهران: 464 32 440 -021

ساعات کاری پرسنل فارسی زبان: همه روزه از 10 صبح تا 10 شب به وقت تهران

تماس با پرسنل فارسی زبان از طریق اسکایپ آیدی: QQ.ENGLISH

ایمیل: Info_Iran@qqeng.com

استاندارد کلاس های ما به صورت 25 دقیقه ای و یا 50 دقیقه ای میباشد. در صورتی که 2 یا 3 جلسۀ 25 دقیقه ای را به صورت پیوسته و با یک استاد رزرو کنید،زمان کلاس به 50 یا 75 دقیقه تبدیل میگردد.

  • لطفا قبل از شروع تدریس، درباره زمان استراحت مابین کلاسها و یا استفاده از همه آن در پایان کلاس ها با استاد صحبت کنید.

در حال حاضر کلاسها در تمامی 24 ساعت شبانه روز برگزار میشوند. شما بدن محدودیت و در هر ساعتی که تمایل داشته باشید میتوانید از کلاسها استفاده کنید.

در حال حاضر کالج فقط در بعضی از تعطیلات رسمی فیلیپین (مانند کریسمس، آغاز سال نو میلادی و یا Halloween) تعطیل می باشد.
 نقطه قوت کلاسهای ما استفاده از اساتید انگلیسی زبان، آنلاین بودن و 24 ساعته بودنکلاسها می باشد. همه ما به خوبی می دانیم که روزانه چقدر زمان و هزینه برای جابجایی و انجام کارهای روزمره صرف می کنیم. در حال حاضر و با توجه به مشکلات شهری و ترافیک و ...، ترجیح اکثر مردم به استفاده از خدمات آنلاین بوده که دیگر نیازی به صرف وقت و پول برای جابجایی و مشکلات خاص آن را ندارند. از سوی دیگر، حتما همیشه در کلاس های زبان شنیده اید که بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی، رفتن به خارج از کشور و بودن در محیط می باشد. با توجه به این که اکثر زبان آموزان موقعیت مالی و یا حتی زمانی آنرا نداشته که بتوانند در کلاسهای خارج از ایران شرکت کنند، ما به صورت آنلاین این محیط و اساتید را به منزل و یا محل کار شما آورده ایم که بتوانید به خوبی با تلفظ و شرایط صحبت با انگلیسی زبانان آشنا شوید. همچنین در نظر داشته باشید که اساتید ما، استاد زبان انگلیسی می باشند و نه فقط یک شخص انگلیسی زبان که قادر به صحبت به زبان انگلیسی می باشد. 

برای دریافت پاسخ سؤال خود لطفا صفحه هواداران "فیسبوک" و یا "اینستاگرام" و یا "توییتر" ما را مشاهده نمایید.

شما میتوانید هزینه کلاس ها را به ریال از ایران و از طریق کارت های بانکی متصل به شتاب و یا از خارج از ایران و به دلار  و از طریق پی پال و یا کارت های اعتباری (Master card, Visa card) پرداخت نمایید.

کوپن و یا تیکت به شماره کد و امتیازاتی گفته میشود که از طریق کالج در اختیار زبان آموزان خاص و یا نمایندگان کالج قرار میگیرد.

برای بررسی کیفیت و چگونگی آموزش در کلاسها، همین الآن در کلاس رایگان ثبت نام کنید.

ثبت نام در کلاس رایگان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!